Skontaktuj się
z I. Czajkowską
tel. 506 103 290
lub wysyłając formularz.

Pola oznaczone * są wymagane.

Iwona Czajkowska

 Pochodzę z Opoczna. Jestem tzw. artystyczną duszą.
Od kilku lat zajmuję się rękodziełem. Mam w głowie ciągle mnóstwo pomysłów. Niekiedy nie wiem za co się wziąć w pierwszej kolejności. Zawsze stawiam na kreatywność i dokładność. Chciałabym się z Państwem podzielić moją pasją tworzenia. Przesyłam tylko wybraną część moich prac.
Są tu: kartki okolicznościowe, zakładki, biżuteria, lalki ale wykonuję też przeróżne inne rzeczy, które można obejrzeć na moim blogu: moje-artystyczne-toiowo.blog.pl

Inspiruję się kulturą ludową ; szczególnie upodobałam sobie pasiaki opoczyńskie, które można dostrzec na moich kartkach. Kartki tworzę z przeróżnych elementów ozdobnych ale również sama maluję. Korale do biżuterii niejednokrotnie maluję także sama używając kolorystyki folkowej. Nie obca mi jest praca na szydełku.Tą umiejętność wykorzystuję tworząc ze sznurka wisiorki, pierścionki i wiele innych elementów biżuterii. W zeszłym roku spróbowałam swoich sił przy szyciu lalek, które wykonuję od podstaw. Przy tworzeniu moich prac posługuję się też bardzo często recyklingiem. 

Galeria